Model: E2-DL-COM-10Inch-22/28/33W-30/40/50K-E
📄 Download Spec Sheet (PDF)
| Wattage | 22W / 28W / 33W |
| Voltage | 120-277V |
| Dimming | 0-10V |
| CCT | 3000K / 4000K / 5000K |
| CRI | > 80 |
| Lumens | 2200 lm / 2800 lm / 3300 lm |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Dimensions | 11.56"C × 5.50"H |
| Listings | cETLus, Energy Star, FCC, CE, & RoHS Compliant |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
| Wattage | 22W / 28W / 33W |
|---|---|
| Voltage | 120-277V |
| Dimming | 0-10V |
| CCT | 3000K / 4000K / 5000K |
| CRI | > 80 |
| Lumens | 2200 lm / 2800 lm / 3300 lm |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Dimensions | 11.56"C × 5.50"H |
| Listings | cETLus, Energy Star, FCC, CE, & RoHS Compliant |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
Your email address will not be published.
Reviews
There are no reviews yet.