Model: E2-DL-PCOM-4IN-16/20/24W-27/30/35/40/50K-E-2P
📄 Download Spec Sheet (PDF)
| Wattage | 16W / 20W / 24W |
| Voltage | 100-277V |
| Dimming | 0-10V |
| CCT | 27000K / 3000K / 3500K / 4000K / 5000K |
| CRI | > 85 |
| Lumens | 1600 lm / 2000 lm / 2400 lm |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Dimensions | 5.13" × 4.88" |
| Listings | cETLus, Energy Star & FCC Approved |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
| Wattage | 16W / 20W / 24W |
|---|---|
| Voltage | 100-277V |
| Dimming | 0-10V |
| CCT | 27000K / 3000K / 3500K / 4000K / 5000K |
| CRI | > 85 |
| Lumens | 1600 lm / 2000 lm / 2400 lm |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Dimensions | 5.13" × 4.88" |
| Listings | cETLus, Energy Star & FCC Approved |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
Your email address will not be published.
Reviews
There are no reviews yet.