Model: E2-SB-G6-50/100/150W-3000/4000/5000K
📄 Download Spec Sheet (PDF)
| Wattage | 50W / 100W / 150W |
| Voltage | 100-277V |
| Dimming | 0-10V |
| CCT | 3000K / 4000K / 5000K |
| CRI | > 70, > 80 |
| Lumens | 6500 lm / 13000 lm / 19500 lm |
| Dimensions | 441 × 322.95 × 67.50 mm (17.36" × 12.71" × 2.66") |
| Listings | IP65 Rating, UL and DLC® Premium |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
| Wattage | 50W / 100W / 150W |
|---|---|
| Voltage | 100-277V |
| Dimming | 0-10V |
| CCT | 3000K / 4000K / 5000K |
| CRI | > 70, > 80 |
| Lumens | 6500 lm / 13000 lm / 19500 lm |
| Dimensions | 441 × 322.95 × 67.50 mm (17.36" × 12.71" × 2.66") |
| Listings | IP65 Rating, UL and DLC® Premium |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
Your email address will not be published.
Reviews
There are no reviews yet.