Description
Mini LED Wall Pack 17W, 50K, 1950LM 115 LM/W, 120-277V with photocell
| Wattage | 17W |
| Voltage | 120-277V |
| CCT | 3000K / 3500K / 4000K / 5000K |
| Lumens | 1800 lm / 1900 lm / 1950 lm |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Dimensions | 212.74 × 138.9 × 87.9 mm (8.38" × 5.47" × 3.46") |
| Listings | IP65 Rating, UL and DLC® Premium |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
Mini LED Wall Pack 17W, 50K, 1950LM 115 LM/W, 120-277V with photocell
| Wattage | 17W |
|---|---|
| Voltage | 120-277V |
| CCT | 3000K / 3500K / 4000K / 5000K |
| Lumens | 1800 lm / 1900 lm / 1950 lm |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Dimensions | 212.74 × 138.9 × 87.9 mm (8.38" × 5.47" × 3.46") |
| Listings | IP65 Rating, UL and DLC® Premium |
| Warranty | 5-Year Manufacturer's Warranty |
Your email address will not be published.
Reviews
There are no reviews yet.